Kına Tahtı

Genellikle düğünden bir gece önce düzenlenen bekarlığa veda edilen özellikle genç kızlar için çok özel anların yaşandığı bu gecenin tüm hazırlıklarının titizlikle yapılması çok önemlidir. Gelinin stressiz mutlu bir gece geçirmesi tüm gece boyunca kendini çok özel hissetmesi için saray ve harem temalı kına geceleri çok revaçta, gecenin anlam ve konseptine uygun şekilde tüm mekan hazırlıkları özel olarak yapılırken ikramlar ve oturma düzenleri de özel olarak hazırlanıyor. Kına tahtı satılık ya da kiralık olsun istediğiniz renk ve desenlere kıyafetinize göre yeniden özel olarak hazırlanıyor.

Hem gelinlere özel kına geceleri için hem de erkek çocuklarının sünnet kınalarında kullanılmak üzere farklı modellerde tasarlanıp sunulan kına tahtı örneklerinden en beğendiklerinizi firmamızdan kiralayabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber olacağınız hayatınızın en önemli gecesiniz sizin için hem konforlu hem eğlenceli hale getirecek olan müzik, salon süslemesi ve misafirler için içecek ve yiyecek ikramlarını en güzel şekliyle özenle hazırlıyoruz. Kına gecenizin düzenleneceği salonu saray gibi süsleyerek başköşesine sizin için bir taht yerleştiriyoruz. Kına yakma töreni size özel hazırlanmış tahtınızda otururken yine size özel hazırlanmış kına tepisi içinde gelen kına özel müzikler eşliğinde sevdikleriniz tarafından yakılıyor. Bu tören sırasında sevdiklerinizde geceye özel hazırlanmış farklı kaftanlarla size eşlik ediyorlar.

Kına gecesi organizasyonları her genç kızın kendine özel son gecesidir, bundan sonra tüm özel geceleri eşiyle birlikte olacaktır. En yakın kız arkadaşları ve akrabaları ile birlikte olarak eğlenmek hazırlıklar sırasında yaşadığı tüm stres ve sıkıntıları unutmak için bu özel gecede çok rahat etmesi önemlidir. Kına tahtı kiralama hizmeti de veren firmamızda gece boyunca size kendinizi özel hissettirmek için elimizden gelen en iyisini yapmak üzere çalışıyoruz.

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>