Kına Tahtı yapımı

Saraylarda düzenlenen törenlerin görkeminden esinlenerek düğünler ve kına gecelerinde bu konsepte uygun özel hazırlıklar yapılmaya başlandı. Sizin için özel anları yoğun zamanlar yaşadığınız evlilik öncesi hazırlıklar sırasında yükünüzü hafifletmek üzere kına gecesi için gerekli tüm detayları baştan aşağıya sizin adınıza biz yapıyoruz. Siz gerekli seçimleri yapıyorsunuz biz sizin için en güzelini en özelini hazırlayıp size şahane bir gece yaşatıyoruz. Kına tahtı satılık ve kiralık örneklerin arasından seçilebilir beğenmediğiniz takdirde size özel hazırlanabilir.

Hem gelinler hem de erkek çocuklarının sünnet düğünleri öncesinde düzenlenen kına gecelerinde özel her türlü isteğinize cevap vermek amacıyla sizlere en güzel hizmeti veren deneyimli personelimiz, salonun hazırlanması, gelinin hazırlanması, misafir ikramları ve gelinin oturacağı Kına Tahtı yapımı dahil olmak üzere tüm detaylarla gecenin başından sonuna kadar yanınızda oluyorlar. Sünnet düğünü öncesinde düzenlenen kına gecesinde ise çocuğunuz ve kına gecesinin düzenleneceği salon yine özenle kendini oğlunuz prens gibi hissedecek şekilde hazırlanıyor. Tüm gece boyunca her türlü detayla tek tek ilgilenip kına töreninin ve takı töreninin geleneksel usulde ve zamanında yapılmasını sağlıyoruz.

Genç kızlar yıllarca bu özel anların hayalini kurar en güzel olacakları en özel anlar yaşayacakları geceyi sadece yakın arkadaşları yaşıyorlar gecenin ilerleyen saatlerinde damat ve yakın arkadaşları kına basma töreni ile geceye dahil oluyor, gelin ve damadın gecenin devamını yorulduklarında birlikte oturarak geçirecekleri kına tahtlarının en güzellerini sizin için kına tahtı kiralama hizmetimizle size sunuyoruz. Gecenizi en güzel en unutulmaz hale dönüştürmek için size çok farlı alternatifler sunmaya kararlarınız kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Çok güzel ve yakınlarınızla arkadaşlarınızla eğlenerek geçirdiğiniz kına gecesinden sonra elinizde çok güzel anılar ve harika fotoğraflar kalacaktır.

kına tahtı üretimi

kına tahtı üretimi

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>