Kına Tahtı Kiralama Fiyatları

Kına gecesi düğün kadar önemli olan ve maneviyatı büyük olan bir gecedir. Bu gecenin sorunsuz olmasını istiyorsanız firmamız gerektiği her an hizmetinizde olacaktır. Kına gecenize özel yeni nesil aranjmanlar dahilinde Kına Tahtı Kiralama uygulaması da yapılmaktadır. Adetinize göre, damat da kına gecesine katılıyorsa iki taht birden kiralanmaktadır. Özel konseptlerdeki tahtlarımız ile bambaşka bir hava kazanılmaktadır. Özellikle son dönemlerde moda olan, Hürrem kıyafetleri ile bu tahtlara oturmanız oldukça sıra dışı bir konsept yaratacaktır. Ayrıca damat adayı için kaftan ve fes çeşitleri de mevcut bulunmaktadır. İstediğiniz konseptlerden birini seçebilirsiniz. Organizasyon konusunda firmamızdan destek alırsanız size özel fiyat uygulamamız da olabilmektedir. Bazı kiralama uygulamaları paket dahilinde sayılabilmektedir.

showtime organizasyon

Yeni nesil kına gecelerinde eskiye dönüş söz konusu olmaktadır. Bu eskiye dönüşün eseri olarak kına gecesi kıyafetleri de değişkenlik göstermiştir. Ayrıca konsept de değişmiş ve biraz Osmanlı ezgileri ile oluşturulan bir konsept oluşturulmuştur. Biz de organizasyon firması olarak, Kına Tahtı Kiralama ve diğer hizmetler konusunda destek sunmaktayız. Bu konuda da ayrıca ekstra düşündüğünüz ve organizasyon paketinize eklemek istediğiniz bir konu varsa bize telefon ile bildirmeniz yeterli olacaktır. Kına geceniz konusunda gösterdiğiniz titizliği anlayış ile karşılıyoruz ve en az iki katını gösteren ekibimiz ile kusursuz bir uygulama gerçekleştiriyoruz. Size sadece misafirleriniz ile eğlenmek kalıyor. O geceye gerekli olan hüznü de müzik ekibimiz sağlıyor.

kına taht modelleri

kına taht modelleri

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>