Kına tahtı Kiralama hizmeti

Kına tahtı Kiralama hizmeti alabileceğiniz sitemiz geniş bir yelpaza’ye sahiptir. Kiralık kına tahtı yanı sıra kına tahtı imalat ve satışımızda vardır. Ömrünüzde bir defa olacak kına gecenizi riske atmayın. Merdiven altı organizasyon şirketleri değil Kurumsal firmaları tercih etmeniz sizin mutluluğunuz için daha sağlıklı olacaktır.

Kına tahtı Kiralama

Kiralık taht Modelleri

Kiralık taht Modelleri İmalat’cısı olduğumuz taht sektöründe farklı renk ve farklı modellerde hizmet veriyoruz. İmalat’da Elma dekor olarak siz hayal edin biz imalatını yapalım gerek kiralama gerekse imalat için en doğru adrestesiniz.

Kiralık taht Modelleri

Kiralık Gelin koltuğu

Kiralık Gelin koltuğu Başta İstanbul’da hizmet veren şirketimiz, Civar İllerde hizmet veriyor. Kiralık kına tahtı hizmeti alabileceğiniz firmamızda güler yüzlü ekip ve kaliteli hizmeti en uygun fiyata verme prensibimizi sürdürüyoruz. Gelin tahtı kiralama işini bize bırakın siz zamanın tadını çıkarın. Kiralık gelin koltuğu için 0544 328 0942 aramanız yeterlidir.

Kiralık Gelin koltuğu

Gelin Kına Koltuğu

Gelin Kına Koltuğu hizmeti için bizi aramanız yeterlidir. Siz mekanı seçin biz gelip Gelin kına koltuğunu hazır hale getirelim. İster düğün salonu isterseniz dernekler yada açık alan Evde kına gecesi gibi bir çok alana Gelin kına koltuğu kiralama hizmeti sunuyoruz. Siz kına gecesi mutluluğunu yaşayın organizasyon işini biz yapalım. Detaylar için 0544 328 0942 Aramanız yeterlidir.

Gelin Kına Koltuğu

Organizasyon Bizim İşimiz

Organizasyon Bizim İşimiz Hatıra organizasyon bünyesinde olan sitemiz, Organizasyon adına geniş bir yelpazeye sahiptir. Başta kiralık kına tahtı olmak üzere Sünnet tahtı kiralama, Sünnet düğün organizasyonu, Düğün organizasyonu, Kına Organizasyonu, İslami kına organizasyonu, Pamuk şeker arabası kiralama, Patlamış mısır arabası kiralama,Osmanlı macunu kiralama,Osmanlı şerbeti kiralama, Süt mısır kiralama, Kestane Arabası kiralama, Hayır lokması kiralama, Nişan masası kiralama, Nişan Tag kiralama, Doğum günü organizasyonu, Masa kiralama, Sandalye kiralama, Kokteyl masası kiralama, Açılış organizasyonu, Ses sistemi kiralama, Semazen ekibi kiralama, Mehter takımı kiralama, Gibi bir çok hizmetimiz yanı sıra. Elma dekor olarak Kına tahtı imalatı ve satışı, Sünnet tahtı imalatı ve satışı, Nişan tag imalatı ve satışı, gibi bir çok ürün imalatı yapmaktayız. Detaylar için 0544 328 0942 Aramanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir