Nişan konsepti kiralama Arnavutköy

Nişan konsepti kiralama

Evde Nişan konsepti kiralama

Nişan konsepti kiralama Arnavutköy Hikayelerin başladığı yer olan söz ve nişan Programları. Evliliğe İlk Adım olarak görülen söz organizasyonu ve nişan organizasyonu her iki taraf için de önem taşımaktadır. Bu nedenle yapılacak olan organizasyonun sorunsuz olmasını istemek en tabii hakkınızdır. Yani başka bir deyişle o gün çok güzel anılar biriktirmek istiyorsunuz. Tam da bu nedenle Biz de organizasyonların sorunsuz olması için çalışıyoruz. Ancak Diğer taraftan organizasyon firması seçerken dikkatli davranmanız size düşüyor. 

Nişan konsepti kiralama

Evde nişan organizasyonu Fiyatları

İstanbul genelinde binlerce organizasyon firması var. Bunların birçoğu ek iş olarak yapıyorlar bu mesleği. Birçoğu da merdiven altı diye tabir ettiğimiz şekilde çalışıyorlar. Örneğin yerinize gelip görelim dediğinizde size birçok bahane sunuyorlar Yani başka deyişle bir yerler olmadığı için. Bu nedenle en özel gününüz olan söz ve nişan gününüzü sorunsuz olması için sağlam bir organizasyon firması ile çalışmanızı öneririz. 

Nişan konsepti kiralama
Evde nişan organizasyonu Fiyatları İstanbul

Yazımızın devamını şu şekilde sürdürmek isteriz. Günümüzde Bütün işler sosyal medya üzerinden yapılmaktadır. Örneğin siyasi bir görüşünüz varsa bunu sosyal medya üzerinden çok rahat bir şekilde anlatabiliyorsunuz. Ya da bir ürün seçecek iseniz sosyal medya üzerinden kıyas yapabiliyorsunuz. Fakat Bize gelen sorulardan bir tanesi şu. Birçok organizasyon firması bir tane resim paylaştığında yüzlerce beğeni geliyor. Sizde neden yok? Bu sorunun cevabını Aslında Siz de biz de çok iyi biliyoruz. Takipçi satın alma ve beğeni satın alma diye bir durum var. Ve biz orada hiç olmuyoruz olmayı da düşünmüyoruz. Hatta şunu belirtmek isteriz ki hiçbir fotoğrafta Photoshop uygulamadık. 

Söz Organizasyon Fiyatları

İstanbul nişan organizasyonu yapmak istiyorsanız?  tüm doğallığı ile sizlerleyiz. Her şeyden önce en önemlisi biz müşterilerimizi bir aile olarak görüyoruz ve Aynı şekilde Daha sonrasında da çalışmak istiyoruz. Birincisi biz sadece söz ve nişan organizasyonu yapmıyoruz. Sitemizin isminden de Anlaşılacağı üzerine kına tahtı kiralama ve birçok organizasyon hizmeti veriyoruz.

Nişan organizasyonu içinde neler var?

 • Arka fon
 • Arka fon çiçekleri
 • Tülü ya da farbella perde modeli
 • Isimlerin baş harfi veya yazılar
 • Modeline göre koltuk sandalye ya da masa
 • Yanlarında sütunlar
 • Maket pasta
 • Makas
 • Yüzük tepsisi
 • Yüzük kutuları
 • Damat kahve fincan seti
 •  Şamdanlar mumluklar

Ortalama bir nişan masasında bulunan ürünler bunlar.

Hangi organizasyon hizmetlerini sunuyoruz? 

 1. Söz organizasyonu
 2. Nişan konsepti kiralama
 3. Kına tahtı kiralama
 4. Sünnet düğün organizasyonları
 5. Sünnet tahtı kiralama hizmeti
 6. Ses ve sahne sistemleri
 7. Ikram arabaları
 8. Pamuk şeker arabası kiralama
 9. Patlamış mısır makinesi kiralama hizmeti
 10. Osmanlı macunu
 11. Osmanlı şerbeti
 12. Maraş dondurması
 13. Salep  ikramı
 14. Kahveci güzeli
 15. Kestaneci kiralama

Gibi birçok seçenek ile hizmet veriyoruz. Bu arada u ve bunun gibi birçok organizasyon hizmeti almak isterseniz 0544 328 09 42 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Sonuç olarak özetlemek gerekirse Kaliteyi uygun fiyata bulacağınız adrestesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir