Kına Tahtı Kiralama Şile

Kına Tahtı Kiralama Fiyatları

Gelin damat tahtı

Kına Tahtı Kiralama Şile ve Kına tahtı kiralama hizmeti için İstanbul’un en köklü firması olan bizleri arayabilirsiniz. Kiralık kına tahtı modellerimizi 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzdan isteyebilirsiniz. Yaklaşık 20 yıldan bu yana organizasyon sektöründe olmamız sebebiyle. Birçok taht modeli ile hizmet vermekteyiz. Bu nedenle İstanbul’un her iki yakasında da geniş hizmet ağımız bulunuyor. Örneğin çalışma prensiplerimizden bir tanesi de her bütçeye uygun kına tahtı kiralama hizmeti vermek. Ayrıca İstanbul’un her iki yakasında bulunan depolarımız ile Lojistik sorunu yaşamıyoruz. Aynı şekilde Sizler de kiralık kına tahtı arayışında iseniz bizleri arayabilirsiniz. 

Kına Tahtı Kiralama Fiyatları

Gelin tahtı kiralama hizmeti

Birçok kimsenin kiralık kına tahtı diye bildiği şey bazı bölgelerde gelin tahtı olarak da bilinmektedir. Bu nedenle Bizler de adını her ne şekilde söylerseniz söyleyin taht kiralama hizmetimizi sizlere getiriyoruz. Her şeyden önemlisi insan Ömründe bir defa olabilecek bir organizasyon için. Merdiven altı firmalar ile çalışıp o gününüzü riske atmayın. Örneğin o gün gelmeyen bir organizasyon firması için çözüm bulmak gerçekten çok zor oluyor. Zaman zaman bizlere de son dakika arayan gelin Hanımlar oluyor Bir iki saat içinde bize kına tahtı lazım diye. Elbette ki çözülebilecek bir Sorunsa Elimizden geldiği kadar yardımcı oluyoruz. Takdir edersiniz ki herkese bu manada yetişmek mümkün değil. Bu nedenle çalışmış olduğunuz firmanın güvenilirliğine dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Kına Tahtı Kiralama Fiyatları

Kına tahtı kiralama hizmeti içerisinde neler var?

  • Kına tahtı set olarak sorulmaktadır.
  • Üzerinde cibinlik ( Veyahut arkasında perde )
  • Yanlarında nedimelerin oturabilmesi için puf
  • Yine modeline göre yanlarında gelin yolu çiçekli
  • Kına yakın merasiminde kullanılmak üzere ön tarafta sehpa
  • Kına sepeti
  • Kına tepsisi
  • 10 adet arkadaş bindallısı
  • Duruma göre halısı bulunmaktadır

Örnek vermek gerekirse Ortalama bir kına tahtı kurulumu bu şekilde oluyor. Siz de İstanbul içerisinde yaşıyorsanız. Bizler İstanbul’un 39 ilçesinde de kiralık kına tahtı kiralama hizmeti veriyoruz. Detaylar için 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Kiralık kına tahtı modelleri

Uzun yıllardan bu yana Organizasyon sektöründe bulunmamız sebebiyle. Birçok kına tahtı modelimiz elimizde mevcuttur. Ve bunları her bütçeye uygun hale getiriyoruz. Örneğin düşük bütçeli bir organizasyon yapmak isterseniz en uygun kına tahtı modellerini size sunuyoruz. İşlerinden herhangi birini beğendiğiniz takdirde kına organizasyonu yapılacağı gün onun kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Sonuç olarak özetlemek gerekirse Sizler de kına organizasyonunu emin ellere bırakın. Ve zamanın Tadını çıkarın detaylar için 0544 328 09 42

Kına Tahtı Kiralama Şile

Her şeyden önemlisi organizasyon hizmeti sunarken bütün İstanbul’a hitap etmek istiyoruz. Bu nedenle her bütçeye uygun organizasyon hizmeti hazırlıyoruz. Ancak Diğer taraftan her hizmetin bir bedeli olduğu gibi yapmış olduğumuz hizmetin de bir bedeli oluyor. Aynı şekilde en düşük bütçeden en yüksek bütçeye kadar kah kiralama hizmeti vermeyi sürdürüyoruz. Kiralık kına tahtı fiyatlarını öğrenmek için 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. 

Gelin damat tahtı kiralama

Kına geceleri dışında düğün organizasyonlarında da bizden sıkça Talep edilen taht modelleri olmuştur. Aynı şekilde Bunlara da Gelin damat tahtı kiralama diyoruz. Düğün esnasında gelin ve damadın oturup fotoğraf çektirdiği ve istirahat edebildiği alanda oluyor. Örneğin yapmak istediğiniz düğün organizasyonunda gelin damat tahtı kiralamak isterseniz 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Sonuç olarak kısaca özetlemek gerekirse Kaliteyi uygun fiyata bulabileceğiniz adrestesiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir